Üsküdar’da sahanın savaş alanına döndüğü maç sonrası Valide Tayfunspor Başkanı Gürlü’den açıklama: Tatlıya bağladık

Üsküdar‘da, Valide Tayfunspor-Maltepespor U15 futbol ekipleri ortasında oynanan karşılaşma esnasında çıkan olaylar sonucu saha savaş alanına dönmüştü. Mevzuya ait Valide Tayfun Spor Başkanı Mustafa Gürlü açıklamalarda bulundu.

“RAKİPLERİMİZ BİZİMLE İLGİLİ MAKÛS FİKİRLERE SAHİP DEĞİLDİR”

Valide Tayfunspor Kulübü Lideri Mustafa Gürlü yaptığı açıklamada, “Bu hafta sonu oynamış olduğumuz U15 karşılaşmasında çıkan hadiselerin medyaya yanlış yansıtıldığını, tek taraflı haberlerin yapıldığını kederle öğrenmiş bulunmaktayım. Biz de bu olayların doğrusunu aktarmak için çalışıyoruz. Yılda 70-80 tane karşılaşma yapıyoruz. Hiçbir müsabakamızda bu türlü münferit bir olay olmamıştır. Rakiplerimiz bizimle ilgili makus niyetlere sahip değildir. Biz centilmenliğe, fair-play ruhu ile hareket etmeye çalışan bir topluluğuz.

Valide Tayfun Spor Kulübü Lideri Mustafa Gürlü

“TATLIYA BAĞLADIK”

Bu yüzden hüznümüz çok büyük. Maç içerisinde hiçbir sorun olmamıştır. Maç bizim lehimize 2-1’lik skorla sonuçlandı. Maç bitiminde hakem düdüğü çalıp soyunma odasına giderken bizim oyuncumuz rakip kadro oyuncusuna ‘nasıl kazandık’ formunda ufak bir harekette bulunmuş. İki çocuk da birbirinin üzerine yürürken, bizim hocamız da ortaya girerek çocukları ayırmıştır. Tam aksisi halde yansıtıldı. Söylendiği üzere bir fiziki müdahale yoktur. Esasen imgelerde hepsi ortada. Burada büsbütün hatalı üzere gösterilmek bizi çok üzdü. Rakip ekip altyapı sorumlusu ve hocaları ile bir ortaya geldik. Bu işin tatsızlığını ortadan kaldırmak için bir arada görüştük, konuştuk, anlaştık tatlıya bağlandı.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir