Onur Seyit Yaran: İnşallah bir gün İspanyol sinemasında olurum

Rol aldığı dizi hakkında konuşan Onur Seyit Yaran, “Dizi şahane gidiyor. Üçüncü dönemdeyiz, reytinglerimiz de çok hoş geliyor. Emeklerimizin başarımızın karşılığını aldığımız için mutluyuz” açıklamasını yaptı.

“ZATEN AMACIM OYUNCU OLMAKTI”

Yaran, basın mensuplarının “Modellikten oyunculuğa geçmek sizin için güç oldu mu?” sorusuna, “Hiç sıkıntı olmadı. Oyunculuk eğitimlerini aldım. Ordan oraya geçiş üzere olmadı. Esasen maksadım oyunculuktu. Bir işe mesai harcadıktan sonra başarılı olmamak mümkün değil. Konsantrasyonumu ve emeğimi oraya harçadıktan sonra karşılığını alacağıma inanıyorum” karşılığını verdi.

HAYALİ İSPANYOL SİNEMASI

İspanyolca eğitim aldığınıda söyleyen 27 yaşındaki oyuncu, “İspanyolca sevdiğim bir lisan. Çok hoş gidiyor, öğrenmeye devam ediyorum. İnşallah bir gün İspanyol sinemasında da olurum, orada ülkemizi en düzgün formda temsil ederim. İspanyol sinemasını çok seviyorum. Lisanını de öğrenince içinde bulunabileceğime inandım. Umarım hayalim gerçekleşir” sözlerini kullandı.

Hedeflerinden bahseden Onur Seyit Turan, “Kendi işimin başrolü olmak istiyorum. Kıssayı anlatan olarak bir sinema yapmak istiyorum. Öbür birinin kıssasında anlatıcı olmak istiyorum” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir