Bayraklı’da asfaltlama çalışmaları sürüyor

Bayraklı’da yol yenileme, kaldırım, kilit parke ve asfaltlama çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Program dahilinde tüm cadde ve sokaklardaki sorunlar yerinde tespit ediliyor. Bu kapsamda Mansuroğlu Mahallesi 286/7 sokakta bin metrekarelik asfalt serimi yapıldı. Başkan Serdar Sandal, “Yolları, kaldırımları ve modern görünümüyle Bayraklı’yı daha yaşanabilir hale getirmek için çalışıyoruz” dedi.

 

BİN METREKARELİK ASFALT SERİMİ

Bayraklı’da ilçe genelinde başlatılan yol-kaldırım düzenleme, bakım, onarım ve asfaltlama seferberliği hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşlardan gelen talep ve önerileri de dikkate alarak, ilçenin her mahallesini karış karış gezen ekipler, yapılması gereken çalışmaları yerinde tespit ediyor. Yol yenileme işlemleri önem sırasına göre programlanarak hızla tamamlanıyor. Çalışmalar, ilçe sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Son olarak Mansuroğlu Mahallesi 286/7 sokakta asfalt serimi gerçekleştiren ekipler, vatandaşların daha rahat ve konforlu ulaşım sağlaması için ilçe genelinde çalışmalarını da sürdürüyor.

 

KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İlçemizi daha yaşanabilir hale getirmek için 24 mahallemizin tamamında ihtiyaç ne varsa imkanlarımız dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hangi mahallemizin ne sorunu varsa kalıcı çözümler üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir